» خانه » چیدمان مپ » گلچین بهترین مپ های بیلدر بیس 6 ( اپدیت روزانه )

گلچین بهترین مپ های بیلدر بیس 6 ( اپدیت روزانه )

گلچین بهترین مپ های بیلدر بیس 6

 

طراحی مپ در ورسوس بتل بسار مهم است
چوت مسولیت نیمی از موفقیت شما را بر عهده دارد و مهم نیست که شما چقدر خوب حمله میکنید
اگر مپ شما ضعیف و ایراد دار باشد شما قادر نخواهید بود که به ترفی (کاپ) های بالاتر صعود کنید که در آنجا لوت خوبی هم وجود دارد .

خب من اخرین طرهای جامعه مپ های بیلدر بیس 6 را برای شما گردآوری کردم و همیشه سعی بر این داشتیم که هم در کانال مپ و هم در سایت بروزترین مپ ها را در اختیارتون قرار بدیم

 

 

..:: بهترین مپ های بیلدرهال 6 ::..خط

کپی این مپ

 

مپ های بیلدر بیس 6 آنتی دو استار

این یکی از بهترین بیس ها برای استفاده است به دلیل داشتن مولتی مورتار و Roaster و تقریبا غیر ممکن هست که توسط نایت ویچ زده بشه .

 

 

همچنین دیگر استراتژی ها مشکلات بسیاری برای نابود کردن این بیس دارند به طوری که کراشر در وسط و بتل ماشین همیشه توسط نیروهای گارد به سمت کراشرها هدایت میشوند.

 

مپ آنتی دو استار دیگر

 

من واقعا این مپ را دوست دارم چون این امکان را برای تمیز کردن مسیر به بیلدر بیس را می دهد و سپس پتل ماشین را می فرستند – این همان چیزی است که 80 درصد از همه اتکرها امروز انجام می دهند.

دیوارهای سمت پایین از دیوارهای داخلی محافظت میکنن بنابراین بتل ماشین اصلا نمیتونه دیوار ها تخریب و از آن عبور کنه و به هر سمتی غیر از نزدیک شدن به بیلدر بیس منحرف میسه

 

مپ بیلدر بیس 6

 

یه مپ خوب برای بیلدر بیس 6

این مپدر مقابل ترکیبهای مختلفی به خوبی کار میکنه دلیلش هم بخاطر اون فضای واقع در بالای اونه و همچنین دوتا کراشر کنار بیلدر هال هم به قوتش اضافه کردن.
هر نوع نیروی(مثل جاینت و بربر) چه از بالا و چه از پایین سرانجام خیلی خوبی برای اتک نمیشه متصور بود.

 

مپ بیلدر بیس 6

مپ بیلدر بیس 6

 

 

همچنین حمله با فول آرچر هم عاقبت خوشی در این مپ نداره چرا که بنظر میرسه هیچ شانسی وجود نداره تا کراشر رو از میان برداشت(همینطور برای بیبی دراگون).

 

ایجاد محل ورود برای بیلدرهال 6

میشه اطمینان داشت که اینم مپ رو قبلا دیده باشید، دلیل هم واضحه چرا که در مقابل ترکیبهای مختلف و مهاجمین گوناگون خوب عمل میکنه و باعث سردرگمیشون میشه. شاخصه اصلی این مپ اون دوتا کراشری هستن که دقیقا در پس محل ورود قرار داده شدن و هر نیرویی که از اون سمت به قصد تخریب فایرکراکرها وارد بشه مورد حمله کراشرها واقع میشه.

 

 

مپ بیلدر بیس 6

مپ بیلدر بیس 6

 

 

مولتی مورتار و روستر هم انقدر در عمق قرار داده شدن تا بسادگی در ابتدای حمله تخریب نشن و بدون بمبر هم راهی برای دست پیدا کردن به داخل دیواره ها وجود نداره چرا که نیروها در نهایت وارد همون محل ورود خطرناکی میشن که در بالا اشاره شد.

مپ آنتی 3 بیلدرهال 6 مخصوص تاپ پلیرها فقط با دفاع مکس

این مپ همون مپیه که 100 بازیکن برتر دارن ازش استفاده میکنن اما شرط استفاده از اون اینه که همه سازه های دفاعی شما اقلا در سطح 5 باشن چرا که این مپ اصولا بر اساس آسیب بر ثانیه چیده شده.

 

 

مپ بیلدر بیس 6

مپ بیلدر بیس 6

 

 

شاید دیده باشید که اغلب حمله هایی که به این مپ میشه بوسیله بیبی دراگون بوده اما اون فایرکرارکرها بنظر یمرسه واقعا نابودنشدنی باشن بدون اینکه بیشتر بیبی دراگون هاتون رو برای اینکار مصرف کنین. همچنین راهی هم برای بتل ماشین وجود نداره تا برای این منظور ازش استفاده کرد دلیل هم واضحه، کراشرهایی که در بین مسیر وجود دارن.

 

…:: آرشیو دیگر مپ های بیلدر بیس 6 ::…

ورود به کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 

 

 

 

نظرات
 1. Reza گفت:

  سلام
  چرا بقیه لینک کپی نداره ممنون میشم اگه لینک کپی هم قراربدید

 2. Ali king گفت:

  سلام من علی هستم میشه یه کانال مخصوص مپ بیلدر بس داشته باشین روی عضویت کانال تلگرام کلیک میکنم میره روی کانال کینگ آف پرشیا همشو کشتم ولی مپ بیلدر نداره اصلا همش تاونهال دوازده هست هتا تاونهال ده هم نیست

 3. بهنام گفت:

  چراکپی نداره فقط اولی کپی داره

 4. رضا طوفانی گفت:

  سلام من تان 6 هستم البته مکس و نمیدونم دلیل اینکه حریفامو ی سره تان هفت میاره کاپه یا مکس بودن کامل دارم دیوارا قوی میکنم حتی کاپم هم اوردم 2300 بازم حریف از 10 تا 6 تاش تان هفت هستش راهی چیزی نداره پاینتر کاپمو بیارم مدت زمان ارتقا دیوارام طول میکشه غیر کاپ دلیل دیگه ای نداره؟؟

 5. erfan گفت:

  با سلام ببخشید میخواستم بدونم چرا در نبرد رو دررو وزن اصلا رعایت نمیشه من بیلدر هال ششم اکثرا حریفمو بیلدر هال ۷ میده یعنی نیرو هاش مکسه راحت مپمو سه میکنه ایا نمیشه کاری کرد لطفا راهنماییم کنین خواهشا